| IonutCiobanescu a întrebat:

mi-ati putea oferi niste exercitii pentru skanderberg? Ofer funda! Nu doresc linkuri cu uita-te la asta cum se antreneaza sau du-te la sala, n-as parcurge 57 km pentru o sala, vreau strict exercitii homèworkout.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai macar un club de skandenberg?

Vrei sa devii bun la skandenberg cu "homeworkout"? Apuca-te de sah.

| Skyfest a răspuns:

Galtere? Iti cumperi un set de galtere si te antrenezi si inca mai poti sa iti fixezi o bara in propria casa, unde te vei antrena singur. Sanatate!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Skyfest):

Degeaba are bara si gantere daca nu stie sa se antreneze pentru skan... cel mai probabil o sa faca exercitii generale.