| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, ofer funda pentru cel mai bun răspuns.
Am aproape 18 ani 1.83 cm și 63 kg da știu foarte puțin.Fac sala din luna Martie și rezultatele au dat roade însă nu și la abdomen.
Lucrez aproape zilnic abdomenul si chiar si la 63kg am grăsime pe abdomen.Cum as putea scapă de grăsime si sa pun masa musculară(pătrățele)?
Ofer funda
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrei818 a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa ai un stil de viata sanatos si sa faci sport in fiecare zi. Daca doresti o sa las aici acest link de la cele mai efective suplimente care se pot lua pentru un mic ajutor. Cu ajutorul acestui link vei beneficia si de o reducere de care vei avea parte o singura data in viata: https://exipure.com/? hop=andrei818 Suplimentele se numesc exipure si vei observa efecte inca din primele saptamani. Multa sanatate!