| mihai4000 a întrebat:

programul de la sala de bulking trebuie sa fie diferit fata de cel de cutting, sau e vorba doar de alimentatie? cel mai bun raspuns primeste funda!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cand faci cutting faci mult mai mult cardio. Asta e singura diferenta la antrenament.

| mihai4000 explică (pentru Cosmin86):

Pai in cazul meu e la fel ca fac cam 10 minute pe zi cardio.

| Cosmin86 a răspuns (pentru mihai4000):

La cutting o sa faci 40-50 de minute cardio, doar cardio. De 3-4 ori pe saptamana.

Oricum la cardio, abia dupa 20 de minute incepi sa arzi grasimi.

| mihai4000 explică (pentru Cosmin86):

Pai in primele 10 minute cam ce arzi? auzi eu mai am o intrebare despre macronutrienti., ai putea sa raspunzi la ea? e ultima paca

| Cosmin86 a răspuns (pentru mihai4000):

Arzi glicogenul.

| peperonies a răspuns:

90% alimentatie.