| JuvelClaw a întrebat:

ro m-am apucat si eu de sala am 15 ani. Cum fac si eu sa fac mai repede muschi si sa se observe mult?

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Cu steroizi! dar nu iti recomand! dar, poti sa iei creatina si un concentrat proteic care or sa te ajute foarte mult! intr-o luna se vad rezultate! mai ales daca esti incepator! uite aici despre ce vorbeam mai sus:http://b2b.bodytimero.com/ro/637-MUSCLE-PHARM-Creatine-300g-.html
http://b2b.bodytimero.com/......ndard.html
produse de calitate care dau rezultate 100% dar nu au nici un efect daca nu ai 4-5 mese bogate in proteine si multa odihna! sper ca te-am ajutat!

| JuvelClaw explică (pentru florynmondialul):

Mai multe detalii poti sa imi dai? ce sa mananc etc? cand sa iau mesele
aceste 2 produse, e bine sa le cumpar amandoua?

| florynmondialul a răspuns (pentru JuvelClaw):

Sigur! trebuie sa mananci de 4-5 ori pe zi! antrenamentul sa fie bine pus la punct vezi aici:http://www.culturism.ro/antrenament/ odihna minim 8 ore! cat despre mancare alimente bogate in proteine: carne, lapte, branza, oua si alimente bogate in carbohidrati: orez, legume, cartofi, fructe!
despre suplimente da este foarte bine sa le iei pe amandoua! creatina o iei cu 45min inainte de antrenament iar concentratul proteic imediat dupa! daca mai ai alte intrebari bu ezita si spune-mi!
ps: fa ce ti-am zis si intr-o luna-doua ai sa vezi rezultate foarte bune!

| florynmondialul a răspuns (pentru florynmondialul):

A....si daca chiar vrei crestere in masa mult mai mare poti sa folosesti acest produs:http://b2b.bodytimero.com/......asein.html pe asta il iei inainte de culcare! caseina fiind o proteina cu eliberare lenta.Adica pe timpul noptii cand nu mananci aceasta ofera muschilor hrana necesara! bineinteles si doar cu ce am scris mai sus vei creste foarte mult dar sa respecti ce ti-am scris!

| JuvelClaw explică (pentru florynmondialul):

Multumesc am sa vb cu un profesionist sa vad ce este bun.

| florynmondialul a răspuns (pentru JuvelClaw):

Toate sunt cele mai bune produse la ora actuala! poti sa intrebi pe cine vrei! o sa iti zica acelasi lucru!

| florynmondialul a răspuns (pentru florynmondialul):

Asa ca juvele arunca cu o funda!

10 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Muschi + repede = steroizi. este SINGURA situatie cand muschii cresc repede. altfel, natural, corpul necesita TIMP pentru a creste. nu stau sa iti dau toata explicatia biologica cu testosteron si cortizol si altele. vrei sa se observe mai bine si sa creasca muschii = mananca sanatos, dormi bine si mult, fa antrenamentul serios. altfel NU ai alte metode decat doping. arnold a facut corpul ala de mr olympia in decade, nu ani. tu ce vrei dupa 3 luni sa fii ca el?

| Cezar2014 a răspuns:

Nu este un sport in care rezultateale sa se vada atat de repede. trebuie sa ai rabdare.

| Cezar2014 a răspuns:

Daca te gandesti la steroizi ia-ti gandul pentru ca iti distrugi sanatatea...

| Cezar2014 a răspuns:

Intr-adevar, e mai bine fara compromisuri.
E bine sa mananci sanatos, sa te odihnesti bine (seara orele 10-12 sunt esentiale) si sa-ti respecti antrenamentul.