Întrebare recomandată | sylwyu97 a întrebat:

Vreau sa mi cumpar o bicicleta MTB cu frane pe disc...Ce mi ati recomanda? Bugetul meu este de 1600 lei( 16 milioane). Multumesc pentru raspunsuri! big grin

5 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

De banii astia cauta mai bine ceva sh, o sa iei mai bine la raportul calitate/pret. Dar, este bine sa vezi bicicileta inainte, sa fi sigur ca functioenaza cum trebuie si nu are defecte majore.

| Guardia a răspuns:

Mai bine iti cumperi BMX ca e mult mai buna decat MTB ..cred pararea mea.
Funda?

| sylwyu97 explică (pentru Guardia):

Nu am ce face cu BMX....eu merg mai mult pe drum neasfaltat cu ea laughing...dar multumesc oricum pentru raspuns big grin