| BoBoNeTe2314 a întrebat:

vreau sa va intreb daca este ok sa merg la sala.Am 15 ani merg spre 16 am 1, 75 greutate nu stiu sigur ceva de genul 60-65 kg.Merg de 2 zile la sala si mai fac si pe acasa si vreau sa imi spuneti daca este ok?

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Este chiar foarte ok, ar trebui sa te ingrasi mai mult, trebuiesa mananci multe alimente pe baza de proteine si multi carbohidrati, ai nevoie ca sa ai ce arde.

| AndreyFsk a răspuns:

Este ok, dar încearcă să te bazezi şi pe alimentaţie, să mănânci mai mult şi să alergi. Să mănânci multe alimente bogate în proteine.