Întrebare recomandată | edyedy31 a întrebat:

Unde pot sa ma inscriu la Judo in Pitesti? Am 16 ani si as dori sa practic acest sport, am cautat pe multe site-uri si nu am gasit.
Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Axelrunda a răspuns:

Eu zic sa inceri la C.S.M. Pitesti
aici: Str. Costache Negri, Nr. 26, Pitesti

| Ewald a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai cautat pe internet peste tot si nu ai gasit nimic inseamna ca la tine in oras nu exista intr-adevar un club de arte martiale care sa instruiasca Judo.
De asemenea, Judo este un sport dificil a carui popularitate a scazut foarte mult in ultima vreme in comparatie cu sporturi precum Karate sau Muay Thai.
Astfel se explica inexistenta unui club de Judo in orasul tau, insa in marile orase din tara precum Timisoara, Bucuresti sau Cluj-Napoca garantat exista cluburi de Judo unde pot practica si tinerii de varsta ta.