| SasukeCS2 a întrebat:

Vreau niste exercitii pentru dezvoltarea si intarirea core-ului (mijlocului, abdomenului), fara abdomene si crunchuri.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| xUsHeRx a răspuns:

Am mai gasit ceva... http://antrenorulmeupersonal.ro/......u-abdomen/

7 răspunsuri:
| cristy3991 a răspuns:

Incearca o shaorma daca exercitii fizice nu iti plac. vezi poate ajuta... sa te faci patrat/a

| SasukeCS2 explică (pentru cristy3991):

Imi plac exercitiile fizice, decat ca vreau sa fac patratele prin ale tipuri de exercitii in afara de abdomene si crunchuri, am auzit de niste exercitii numite anti-abdomen (exercitii care dezvolta abdomenul, dar nu sunt ca abdomenele adica nu trebuie sa indoiesti coloana vertebrala)...

| xUsHeRx a răspuns:

Salut am gasit eu ceva sper sa iti fie de folos.http://www.youtube.com/watch?v=DIRW_aBs9x0 Funda?

| SasukeCS2 explică (pentru xUsHeRx):

In videoclip sunt abdomene, eu nu vreau abdomene, vreau anti-abdomen.

| xUsHeRx a răspuns:

Mersi de fundita.

| SasukeCS2 explică (pentru xUsHeRx):

Nu ai pentru ce, este recompensa ta big grin

| PerversOoCopilassOoBaby a răspuns:

Pai eu cum am fost la gimnastica eu asi zice sa incercii:Sa faci flotarii sa alergii Oo sa te ajute mult Fa miscarii de colona sper ca stii
Sper sa te fii ajutat.Nu ma intreseaza funda sincereu vreau doar sa te ajutwinking