| sandwich a întrebat:

Salut, vreau sa iau ceva supliment eficient si de calitate pentru cresterea musculara, ce imi recomandati si ce parere aveti despre aceste suplimente, sunt sanatoase?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt bune, dar fara o alimentatie ca lumea ( 4-5 mese consistente pe zi ) nu faci mare lucru.

suplimente = mancare concentrata, sa suplimenteze ce nu poti tu acoperi din mancare, atat si nimic mai mult

Legat de sanatoase, ia si tu de la firmele de top ( optimum nutrition, gaspari, dymatize, muscletech, now foods, etc. ), suplimenteze avizate medical si FDA ( adica fara indulcitori gen aspartam ) si e totul ok

4 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Eu am luat asta: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 si am fot foarte multumit. nici efecte secundare nu am avut. cred ca suplimentele sunt bune, dar trebuie sa si mananci corect, altfel le iei degeaba.

| Wth_Arun_1992 a răspuns:

Frate nu sunt bune in primul rand trebuie sa ti un regim alimentar cu carne multa si in al 2 lea rand dupa ce renunti la ele nu prea te vad bine cand vei face sport

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wth_Arun_1992):

Serios? Esti complet pe langa

| Bonno a răspuns:

Animal M-Stak!