| ncozmin a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar niste frane, camere si cauciucuri pentru bicicleta. Imi poate recomanda cineva un site de specialitate cu marfa de calitate?

Răspuns Câştigător
| FlorinPx a răspuns:

Salut.Uite un site cu accesorii: http://piese-accesorii-biciclete.ro/
Funda?

| ncozmin explică (pentru FlorinPx):

Multumesc :p, un raspuns adecvat intrebarii.

5 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

În oraş nu ai magazine de biciclete? Poţi da comandă acolo dacă nu au pe stoc ce cauţi.

| rocket a răspuns:

De aici. Garantez pentru garantie. http://www.hypersport.ro/ro/1/4/0/biciclete.php

| AbcesProblem a răspuns:

Nu-ti cumpara online?
Ce-ai facut? Dai 5 lei pe camera si 9 lei pentru Posta Romana?!
Gaseste la tine in oras, sunt toate de calitate, in special cele germane, gasesti tu.
Si cauciucuri si camere.
In ceea ce priveste franele, intreaba de frana ruseasca. E cea mai buna.
GASESTI SIGUR LA TINE IN ORAS.
Bafta!

| ncozmin explică (pentru AbcesProblem):

Nu cred ca sunt de calitate. Si la mine in oras nu este niciun magazin de specialitate, decat pe piata exista asa ceva. Iar cat timp iau ceva de calitate care sa ma si tina nu conteaza 9 lei in plus pe transport.