| zurghii a întrebat:

Salut,
vreau sa ma apuc de sala sa dau jos de pe mine :p
Am 1.76m si 90 de KG si pana in vara vreau sa scap de cele in plus.
Nu am mai fost niciodata si vreau sa stiu cum e.
Merg acolo, imi fac un abonament si o sa am vreun instructor care sa ma ajute la inceput? O sa imi dea cineva sfaturi pentru alimentatie?

Am inteles ca unii au instructor personal, acel instructor e de la sala si il platesti ca sa stea cu tine? Si cam cat costa unul personal?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Ai de ales daca vrei sa iti iei instructor personal sau nu. Sfaturile pentru alimentatie ti le da tot el sau poti eventual sa apelezi la baietii de acolo din sala dupa ce te imprietenesti cu ei.Instructorul il platesti separat de abonamentul de la sala si preturile difera. Unii cer 100 lei, altii si peste 200. (lunar). Oricum nu ai nevoie de instructor decat in prima luna.Bafta!