| AlexandarAlx a întrebat:

Salut vreau sa slabesc
Merg si la sala
Dau funda

9 răspunsuri:
| NameoftheCentury a răspuns:

La 50 de kg mai vrei sa slabesti?

Răspuns utilizator avertizat
| NameoftheCentury a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Du-te la sala si fa cardio.

| hgcl a răspuns:

Si alte detalii nu ne mai dai, un program de lucru, mancare, ceva...nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| hgcl a răspuns:

Eu zic sa mai mergi si tu la fotbal in curtea scolii si sa iti lasi corpul sa se dezvolte natural, nu te deregla hormonal prin infometare si alte forme. Ai grija cu infometare pentru ca cel mai mare risc este acela de a avea probleme cu glanda tiroida. Dar crede-ma putin alergat si o alimentatie mai sanatoasa si timpul o sa te rezolve. Bafta!

| hgcl a răspuns (pentru hgcl):

PS: Si eu merg la o sala foarte clasica unde aparatura nu exista doar la picoare si crede-ma ca au iesit cativa baieti foarte aratosi de acolo, conteaza ca sa stii sa te folosesti de ce ai nu sa ai un aparat pe care nu sti sa-l folosesti.

| Dayiii96 a răspuns:

Vrei sa slabesti? Dragule sunt fata si am 1.61 si 54 de kg, eu am nevoie sa slabesc tu minim 10 kg trebuie sa pui MINIM!

| nicknamealb18 a răspuns:

Trebuie sa mananci 3 sau 2 mese pe zi.Sa nu mananci dupa ora 6.Sa nu mananci intre mese. Sport si fara dulciurele.Pare cam greu sa te abtii de la dulciuri dar incearc si o se vezi rezultatul.Te pup