| Alin_Gheorghe_2003 a întrebat:

Salutare,sper ca o sa ma puteti ajuta, am 14 ani si 1, 68,fac Fotbal de performanta,si vreau sa am inaltime 1, 77 sau 1, 80 ce sport as putea face?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| chivariadrian a răspuns:

Inaltimea depinde doar de geneticul tau. Nu te poti inalta de la vreun sport.

| Alin_Gheorghe_2003 explică (pentru chivariadrian):

Pai am multi prieteni care au facut inot/baschet si crede-ma sau inaltat foarte mult dar eu am vrut niste păreri, mersi oricum.

| Baicu_Vali_2001 a răspuns:

Înotul este un sport pe care al trebui să il faci deoarece te dezvolți de la el mult, și eu il practic de 1 an jumătate, sper că ți am fost de folos