| Duckey a întrebat:

Stiti site-ul biletenationalarena.ro? Acolo se vand bilete online numei pentru cei de la Dinamo sau si pentru celelalte meciuri care se vor disputa pe Arena Nationala?

Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

Pentru toate meciurile care au loc la momentul respectiv.Alegi tu data, ora meciul.

| Duckey explică (pentru Rossey):

Pai dar unde scrie sa aleg eu data, ora meciul, te rog raspune-mi iti dau funda!

| Rossey a răspuns (pentru Duckey):

Dar la ce meci vrei sa mergi?

| Duckey explică (pentru Rossey):

Steaua - U cluj

| Duckey explică (pentru Rossey):

Sau nu neaparat la meciul asta, la oricare meci de pe national arena incepand cu data de 1 august!

| Rossey a răspuns (pentru Duckey):

Mda acum vad ca arata doar de dinamo si barcelona.Mai de mult un prieten mi-a spus ca vrea sa mearga la un meci si cumpara biletul de pe acest site.L-am intrebat cum face si mi-a spus ca isi alege el ora, data si meciul.Dar se pare ca nu merge asa.Cred ca poti cumpara bilet doar pentru meciurile pe care le prezinta ei.Cam urat...

| Duckey explică (pentru Rossey):

Ok, oricum multumesc frumos

| Rossey a răspuns (pentru Duckey):

Nu ai pentru ce