| Marius96 a întrebat:

Salutare voi ce parere aveti despre firma de suplimente nutritive REDIS? happy
Imi puteti da si argumente, si ce produse ati consumat? big grin
Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Eu am luat de la Redis si creatina si proteine si degeaba am impresia ca nu baga nimic in ele, mai mult ca sigur.Trebuie sa tragi tare la antrenamente suplimentele nu te ajuta cu nimic. Atentie sa nu iei niciodata Taurina, sau Creatina PT ca infunda vesele si arterele si o sa faci infarct in scurt timp asa ca mai bine nu lua nimic de la ei nici de la alta firma

| mdany a răspuns:

Pro si Contra.Sunt produse de calitate dar sunt si care te mananca.Un prieten si-a cumparat creatina si le-a trimis inapoi din cauza gustului de...Batoanele proteice sunt ceva de ele dar nici ele nu exceleaza prea mult.De vanzari nu se pot plange pentru. ca la sala in mare parte consuma fiecare un supliment nutritiv.Asa ca... poti incerca daca vrei dar vezi la preturi.Te sperii de ele.