| Dorina_5796 a întrebat:

Se observa in ultimul timp o crestere a segmentului de cumparatori de produse naturiste, suplimente nutritive naturale? Ati incercat astfel de produse, ce parere aveti despre ele? Sunteti pro sau contra? Pentru ce tipuri de "probleme" ati lua suplimente nutritive naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnnaDee a răspuns:

Categoric, PRO! Sunt cele mai bune, dar ai grija de unde le cumperi si ce scrie si pe eticheta!