| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a întrebat:

Spuneti-mi ce trebuie sa fac sa devin fotbalist. la ce liceu sa merg... funda

Răspuns Câştigător
| KindduOullie a răspuns:

Pai du-te la un liceu de sportwinking si la o echipa de footbal acol daca devi bun va veni un manager si va selecta jucatori buni tongue

1 răspuns:
| kaatalyna a răspuns:

Antrenament mult, un mod sanatos de viata, nu fi nervos...Liceuri sunt multe trebuie sa alegi doar pe cel ce-ti convine incearca https://www.facebook.com/......4525428166 sau e mai bine peste hotare... Funda?!?