| Nevermindd a întrebat:

Stie cineva pe ce canal se difuzeazameciul dintre (Nicosia) OMONIA si ASTRA (Ploiesti)?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Pe digi sport nu este, acolo in direct de la ora 20:00 joaca Pandurii impotriva celor de la Levadia Tallin.
Am cautat si pe alte programe si nu am gasit nimic in legatura cu meciul Omonia Nicosia-Astra Ploiesti, cred astfel ca nu este transmis de nici un post de televiziune din Romania.
Salut!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Il poti vedea online pe meciuri.live

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Probabil pe digi sport.

| Mădă2213 a răspuns:

Pe digi sport dar nu o sa vezi meciul dintr-e Omonia si Atra Ploiesti pentru ca e Astra Giurgiu

| Danut01 a răspuns:

Digi sport 1