| INCREDIBILus a întrebat:

Pe ce canal se vor transimte in aceasta seara meciurile:
Omonia Nikosia - Astra
Pandurii - Levadia Talin
Vikingur - Petrolul

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Din cele trei meciuri doar Pandurii-Levadia Tallin se transmite la un post TV din Romania si anume Digi Sport1 la ora 20:00.
Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omonia - Astra este pe GSPTV.

| Negoiu a răspuns:

Cauti "sport la tv" si acolo sunt toate transmisiile sportive in direct sau inregistrate...

| figure a răspuns:

Din ce am cautat...

Omonia Nicosia - Astra Giurgiu nu cred ca se transmite pe nici un post de televiziune din Romania!

Vikingur - Petrolul - asemenea

Pandurii - Levadia Talin - Digi, ora 20:00

| INCREDIBILus explică (pentru figure):

Pe digi sport 1 la 20:00 e Padurii cu Levadia, asta stiu sigur. Dar de celelalt 2 habar nu am. Sigur nu se ransmit?

| EUgenERATION a răspuns:

Astra e pe portaltv.ro de pe un alt post din românia! nu e glumă, e adevărat!

intră pe portaltv.ro și vei afla!

de asemenea scrie și pe pagina noastră oficială!

https://www.facebook.com/pages/PortaltvRO/379169925487777