| VladoiuDany a întrebat:

Sunt slab,dar tot nu se vad muschii abdominali,am piele peste!
Fac abdomene, exercitii, mereu dar muschii nu sunt vizibili(dar se simt) Ce sa fac? Funda

3 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Ma gandesc ca ar trebui sa te mai ingrasi pentru a fi mai vizibili muschii, si sa faci de 2 ori mai multe exercitii

| Snowstormm a răspuns:

Corect asa cum a zis nowaybutstay ar trebui sa te ingrasi ca se vede mai bine...Continua sa faci exercitii regulat(este foarte important ) si trebuie neaparat sa faci un sport alergat ceva ca sa tii muschii antrenati ca sa zic asa...By the way muschii logic ca se simt ca toti avem muschi(chiar daca sunt mai putin dezvoltati)Good luck!

| Bogdaaan a răspuns:

Uite aici antrenamentul meu http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 daca te tii de asta o sa ai rezultate foarte bune! [funda?]