| S3se a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat GFX-8(2100g) si as vrea sa iau doar dupa antrenament(cica de preferinta a se administra dimineata si imediat dupa antrenament). Dupa aceste 2kg se va vedea ceva sau macar dupa inca o portie se va vedea ceva?(Ectomorf, 65, 5Kg 1,75m)

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Si muschi si grasime.In perioada de masa, pui si grasime.Asta e clar! Nu ai cum sa pui numai masa musculara. Oricum va fi undeva la un procentaj de 70% muschi si 30% grasime.Acum depinde si de corp.

12 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Se va vedea dupa inca o portie, nu dupa 2 kg... dupa 4 da dar foarte putin.

| S3se explică (pentru cristi1505):

Deci e inregula daca iau doar dupa antrenament?

| cristi1505 a răspuns (pentru S3se):

Nu prea cred.Eu am luat si dimineata si dupa antrenament, iar in zilele de pauza luam dimineata si intre mese.Am avut rezultate frumoase dar luam cat scria acolo.

| S3se explică (pentru cristi1505):

Si dupa 2kg s-a vazut ceva? sau macar dupa 3-4kg s-a vazut?

| S3se explică (pentru cristi1505):

Cand iau dimineata GFX-u ...sa mananc inainte sa il iau sau la cat timp dupa ce l-am luat? Sau nu conteaza daca il iau si dupa aia mamanc sau mananc si dupa aia il iau?(dimineata)

| cristi1505 a răspuns (pentru S3se):

Dupa 3 kg s-a vazut.Am pus 3kg pe mine si mi-au crescut bicepsul si dorsalii.Dar nu mult. Oricum tu trebuie sa iei minim 4 kg.

| cristi1505 a răspuns (pentru S3se):

Pe stomacul gol!

| S3se explică (pentru cristi1505):

Dar se pune muschi, nu grasime, nu? ca am vazut pe galeata ca scrie "Agent de ingrasare" la ingrediente

| S3se explică (pentru cristi1505):

Mai am o intrebare. Macar ai facut abdomen?

| cristi1505 a răspuns (pentru S3se):

In prioada de masa nu prea se vede abdomenulwinking. Deoarece e acoperit de putin strat adipos. Abdomenul se va vedea calume in perioada de definire.E normal sa fie asa.

| cristi1505 a răspuns (pentru S3se):

Si muschi si grasime.In perioada de masa, pui si grasime.Asta e clar! Nu ai cum sa pui numai masa musculara. Oricum va fi undeva la un procentaj de 70% muschi si 30% grasime.Acum depinde si de corp.

| FitMonkey a răspuns:

Dupa 3 luni de utilizare a unui produs iti dai seama intr-adevar daca e ok

| UserAnonim98 a răspuns:

Si eu am aceeasi intrebare ca tine... am acasa GFX-8 de 3 kg (si tot ca tine iau 1 portie dupa antrenament), dar pentru a fi mai sigur o sa iau si cate un baton Protein-R pe zi (Adica Portia de GXF-8 + Batonul vin 42g+16g= 58g Proteina/zi), iar restul de proteine o sa le iau din mancare. Pt a creste in masa musculara iti trebuie 2g proteine/Kg, adica tie ti-ar trebui 130g Proteina/Zi. Bafta happy Sper ca ti-am fost de ajutor