| m1ha100 a întrebat:

Vreau raspunsuri serioase daca se poate.

ce suplimente sunt bune la sala? iau l-carnitina cumparata de sala(am incredere in oamenii care mi au recomandat-o) si urmeaza sa mai iau si CLA(daca stiti vreun producator sau daca difera puteti sa mi recomandati) si as mai lua si creatina..pareri? exista vreo problema daca le iau pe poate? cla+carnitina am inteles ca se impaca perfect...si in proportie mare cred ca si creatina e buna.
de mentionat e ca fac asta sa scap de grasime si sa pun muschi(patratele.)...

peace!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai nu e ok sa iei creatina si carnitina.

Faza e simpla :

1. cand scapi de grasime pierzi din muschi ( si invers, cand pui muschi pui si putina grasime )

2. ca sa faci patratele NU trebuie sa pui muschi, ci sa scapi de grasime.

Pe scurt : cand faci patratele PIERZI din muschi.

Uite mai detaliat :
http://www.cristianmargarit.ro/2010/01/dieta/brand-contra-6-pack