| Cristu15Ma a întrebat:

Vreau sa incep un ciclu de DANABOL de 2 luni. in primele 2 saptamani sa iau 2 pastile/10 mg pe zi iar dupa 2 sap sa iau cate 3 pastile dupa urmatoarea luna sa iau 4 pastile. cu 5 mese pe zi si proteine mass gainer. dar vreau sa iau doar danabol atat. chiar daca am riscul sa patesc ceva la ficat.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Doar cu danabol?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca iei doar danabol nu prea o sa pui masa musculara, o sa fie 80 % apa si o sa se piarda o mare parte cand intrerupi ciclul...

Danabol se ia cu testosteron injectabil.

| Cristu15Ma explică (pentru Cosmin86):

Cam cate kg ma ingras in 2 luni?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristu15Ma):

Depinde de organism... dar doar cu danabol o sa pierzi aproape tot, asta e problema, de-aia se ia cu ceva injectabil.

Poate vrei sa si pastrezi ce acumulezi...

| Cristu15Ma explică (pentru Cosmin86):

Am ramas cu 8 kg, din10 dupa 2 luni de la terminate

| Cristu15Ma explică (pentru Cosmin86):

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristu15Ma):

Doar cu danabol?

| ravendem a răspuns:

Tocmai ce a fost diagnosticat un coleg la sala cu ciroza hepatica avansata adica ii mai funtioneaza 15% din ficat... si al naibi fix cand facea un ciclu de steroizi napo + winstrol happy! Grija mare in ce te bagi. Fiecare corp difera reactii adverse la toti. + ca nu stii pe unde le fac aceste pastile printr-o magazie sau boxa de bloc happy