| AsX a întrebat:

Am visat ca nu mai aveam vin si tuica prin casa si am inceput sa beau spirt. si culmea, imi placea. Ce credeti ca inseamna?
Eu cred ca ar trebui sa ma dau pe spirt pentru ca este ieftin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai daca e medicinal, inseamna ca e bun.este recomandat direct de catre medici.si este albastru.o sa-ti spuna toti; mate-albastre.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Incearca si cu after-shave, apoi poti trece la parfumuri.

| Nolkyz a răspuns:

Ba... mie nu prea mi-a placut. Faza e ca nu prea imi mai amintesc detaliile... Stiu ca dupa aia am incercat si after shave-ul.

| marianje a răspuns:

Visele nu au nic o legatura cu realitatea.Nu te da niciodata sa bei spirthappy. Poti sa mori din cauza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te indrepti incet si sigur spre saraciewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut mate albastre.mersi pentru fundita.cand ne intalnim la o lacramioare de padure? sau la o frectie diana? sau esenta de rom? te astept la o visinata de la mama ei, de 40 de grade.sa vezi ce romaneste vorbim. buma in grade kel-vin.