| IonelaBianca a întrebat:

Strabunicii mei din partea mamei au avut 4 perechi de gemeni insa bunica si bunicul meu au avut 4 copii si nici o pereche de gemeni, mama 3 si nici o pereche de gemeni. Asta inseamna ca eu am o sansa putin mai crescuta de a avea gemeni?

Răspuns Câştigător
| Balboa a răspuns:

Avand in vedere ca dupa doua generatii nu a avut nimeni gemeri, e posibil. plus ca depinde si d partener.

3 răspunsuri:
| GabitaGabii a răspuns:

Nu cred ca vei avea gemeni...am avut o prietena cu aceeasi problema. Dupa un timp a nascut si nu a avut gemenilaughing.Nu te ingrijora si o pereche de gemeni e dragutabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! Mama a doi gemeni
O zi de vis!

| LiIiA a răspuns:

Da cu sigurantawinking o sa ai gemeni calumea de tine ma bucur :*:X