| anonim_4396 a întrebat:

sunt Sandra din Bucuresti si as dori sa urmez un liceu de actorie dar nu stiu care...ma puteti ajuta?

Va multumesc!

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La Dinu Lipatti exista un astfel de profil, insa crede-ma ca este o alegere buna pentru copii din familii instarite si care au ceva rude cu autoritate in domeniu. Pentru ceilalti va fi greu sa razbeasca. Si daca vei lua decizia asta vei afla inca de la primul examen. Talentul si munca nu vor fi de ajuns, pentru ca sunt multi doritori si putine locuri caldute. E o decizie grea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu vreau sa dau la regie/actorie in bucuresti- liceu. s a 8a acum si tot ce visez e actoria si regia. Ideea e ca daca nu un liceu specializat, ceva care sa a pregateasca pentru o facultate cu "profilul" acesta. happy Are cineva vreo idee? thinking :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt tot cls a 8 si vreau sa ma fac actrita dar nu stiu nici un liceu cu profilul asta va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt anca, si vreau sa ma inscriu la un liceu de actorie... dati-mi si mie o adresa de actorie va rog mult.va multumesc!