| Fatayou a întrebat:

Uneori mi se intampla cand visez sa am sentimentul de deja-vu ca l-am mai avut si stiu ce va urma, desi cand ma trezesc si-mi amintesc visul mi se pare ca n-am mai visat asa ceva.Imi poate explica cineva acest fenomen?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Temeri inconstiente

| Eastwood a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti raspund dar este interesant, o sa te ajute acest lucru. Eu am visat ca o sa iau 3 la romana si a2a zii in ultimele 5 minute am luat! :-)))), deci orice e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creierul iti joaca. Aia inseamna.

| Găbiţu96 a răspuns:

Unii zic ca acest deja-vu provine din faptul ca noi am retrai viata ca pe un film, in care noi suntem simplii spectatori. Asta ar explica previziunile si faptul ca nu exista un destin. Noi oamenii facem parte din ceva mai mare decat noi, o energie a Universului. Sau poate cum zice Philip, ai lag la creier si trebuie sa mai bagi o placuta de 2 RAM

| Philip176 a răspuns:

Ti se lagheaza creierul...