| GulDan a întrebat:

Ce avantaje au stangacii? daca sunt...

12 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu nu consider că au nici avantaje, nici dezavantaje. Este pur şi simplu o obişnuinţă pe care ţi-o faci de mic. Sunt însă diverse superstiţii, dar cine ştie dacă-s adevărate.

Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nici un avantaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se spune ca au mai mult noroc, dar nu stiu daca e adevarat..Si eu sunt stangaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa-si cumpere masini cu schimbatorul pe stanga.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Avantajul unor intrebari tampite.

De fiecare data cand ma vede careva ca scriu cu stanga...ma intreaba daca scriu cu stanga. Genial, nu?

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Dau mai bine cu pumnul in ficat

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Cum sa nu, ai mancat vreodata langa un stangaci? va loviti cot in cot si varsati ciorba pe voi...

| Dreamer a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

Asta asa e...am un stangaci in casa stiu ce zici laughing

| Zerathull a răspuns:

Se masturbeaza diferit fata de dreptaci, nimic altceva.

| SarcasmBoy a răspuns:

Si eu sunt stangaci, au ceva aptitudini in plus fata de dreptaci.

| NikNam a răspuns:

Scuze ca iti spun dar stiu de la scoala ca stangacii traiesc cu 10 ani mai putin decat dreptaci.