| mafi5 a întrebat:

Este adevarat sa dreptacii traiesc mai mult decat stangacii?:-o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Georgiiiii a răspuns:

Dreptacii nu au nimic in plus fata de stangacibig grin
oamenii au o soarta si mor in functie de cat le-a dat d-zeu nu conteaza daca sunt dreptaci sau stangacitongue

12 răspunsuri:
| myhay144 a răspuns:

Ce chestie n-am mai auzit pana acum, nu cred ca e asa cred ca ambi traiesc cat au de traithee hee

| Petronela a răspuns:

Nu e adevarat, fiecare om traieste cate zile are date de la Dumnezeu.Acestea sunt niste prostii.

| Sapphire a răspuns:

De unde ai mai scos-o si pe asta? Chiar nu vad legatura.

| εїз Ir εїз a răspuns:

Nu. Oamenii traiesc in functie de cum s-au hranit, au trait, au respirat. Nu are nicio legatura cu mana cu care faci diferite actiuni.Si e chiar ciudata intrebarea...

| IonelG a răspuns:

Sa iti spun povestea lui Paul si lui Pauline.Paul era stangaci.Pauline era dreptace.Intr-o zi, cand cei doi copii se jucau pe strada, o masina a cal cato pe Pauline.Peste numai o secunda un camion vine si da peste Piere. Sper ca ai inteles morala.

| gabitza144 a răspuns:

Asta de unde ai mai scos-o sczetongue dar nu e asa fiecare om traieste cat are de trait fiecare om are soarta lui nimeni nu stie vat traieste sau cand moare asa ca intrebarea e fara rost e cam ciudata pa pa

| gabriela007 a răspuns:

Aceasta nu a scos-o ea si eu am citit pe internet la o rubrica de curiozitati, asa ca terminati cu chestiile acestea happy. Se zice ca stangacii mor mai repede cu 16 ani, dar e doar un mit.Probabil aurius a vrut doar sa se asigure laughing

| Maria_8895 a răspuns:

Nu este adevarat.happy

| yo4ever a răspuns:

Nu nu e adevarat laughing

| lucika_6383 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat toti sunt oameni si traiesc la FEL

| valysteaua a răspuns:

Nu e adevarat..insa unii spun k stangacii sunt indemanatice ceea ce nu e adevarat...ci faptul ca obiectele sunt create pentru dreptaci duc la acest lucru...iar in toate domeniile cei mai buni au fost stangaci
ex:pictura=da vinci
fizica=einstein, newton
fotbal=maradona si messi
it=bill gates
muzica=mozart, beethoven
actorie=charlie chaplin
literatura=mark twain
astea sunt doar exemplele pe care le stiu eu....si s-a demonstrat k stangacii au o medie a iq-ului mai mare...
ps:sunt stangaci

| valysteaua a răspuns:

Scuze pentru greseala de scriere