| Doruttza a întrebat:

Ce credeti despre existenta vampirilor?

Răspuns Câştigător
| Summer5505 a răspuns:

Nu cred ca exista...
in alta ordine de idei, daca ar exista ar fi pe de o parte bine si pe de o parte rau
ar fi bine pentru ca... se pare... eset un subiect popular de care sunt pasionata si eu, plus ca ar fi interesant sa stii ca in lume exista o asemene fiinta, cu o putere inimaginabila
si ar fi rau pentru ca desi unora ne place acest subiect trebuie sa ne reamintim ca vampiri se hranesc cu sangele oamenilor iar cum noi suntem oameni ( majoritatea ) ar insemna ca multi am cam disparea din peisaj

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ei exista pentru ca "inca "mai au de "supt".

| thealchemist a răspuns:

Cred ca ai o viata foarte plicticoasa daca pui asemenea intrebari.

| Malphas a răspuns:

În limba română se numesc politicieni.

| Polaris a răspuns:

Maraton Twilight: Bifat

| DoarImpreuna a răspuns:

Sigur ca exista. Ce intrebare mai e si asta. Una din specii e calculatorul care iti suge timpul, alta e televizorul etc

| ankahra4m a răspuns:

Sigur ca exista vampiri big grin liliacul vampir. Il ador, este mic, rau si... suge bine sangele laughing ...thaaaa

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Exista dar nu din aceia care sug sange si din astea.este un fel de secta

| sWamP1993 a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la twilight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe dileme: exista Dumnezeu? Exista vampiri? Exista timpul?
Eu stiu un lucru cu siguranta: exista cineva caruia ii datoram faptul de a fi inca in viata: Chuck Norris. George Carlin isi punea viata in mainile lui Joe Pesci, dar sunt sotto ca Norris would kick that nigga's ass.
Hai, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te trezesti la realitate laughing

| GaByScream a răspuns:

Multe multe multe mituri

| onutzaskumpik a răspuns:

Eu spun ca mai bine e sa credem in ceva ce nu exista decat sa nu credem in ceva ce chiar exista... Intr-un fel ar fi misto daca ar exista...

| LoliQ a răspuns:

Nu prea cred in existenta lor, insa (suna cam ciudat) as vrea sa fie reali.

| Doruttza explică:

SWamP1993- nu m-am uitat la twilight desi am auzit de el si multi prieteni spun despre film ca este destul de bun
thealchemist-viata mea nu e plictisitoare crede-ma. Motivul pentru care am pus aceasta intrebare e ca am fost cu cortul cu ceva prieteni weekend`ul trecut si am ajuns la o astfel de discutie si vroiam sa stiu ce parere au si altii despre acest subiect.

| kissesfromhell a răspuns:

Da. Exista.Sunt 100% sigura ca m-a vizitat unul azinoapte! Il cunosteam! Il cheama Silviu si este cel mai superba si mirifica fiinta de pwe tot pamantul acesta rotund si mare.IL adoooor! As vrea sa-mi suga toata viata din corpul meu cel muritor.