| BiancaNiculina a întrebat:

Sunt peroane care cred in existenta vampirilor?

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Da, sunt multe persoane care cred in existenta vampirilor, dovada stau si succesul rasunator al noilor seriale cu vampiri care au aparut precum si alte jocuri/carti, filme etc.
Eu nu cred in asa ceva dar imi plac cartile cu vampiri.
Este doar parerea mea!
Succes!

-Blytz-

| raMLesS a răspuns:

Am crezut la vreo 10 ani dar numai cred.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Fetele simple care se uita toata ziua la seriale cu vampiri, dar daca le intrebi de unde sunt si ce-i cu vampirii astia, habar n-au!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles. Lumea e plina de specimene mediocre care cred orice, fara a avea niste argumente rationale.

| L1feDRAIN a răspuns:

Eu nu, dar sunt cate vrei.

| PinkPanther001 a răspuns:

Eu nu cred!

| Ionutszu a răspuns:

Inca sunt, crede-ma! big grin Ai putea cauta un forum in legatura cu asta.

| NothingIsImpossible a răspuns:

Prea multe seriale! Nu exista asa ceva mai ales vampiri...