| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeti despre OZN-uri? Ce credeti, am fost vizitati de extraterestri vreodata in aceasta existenta a Terrei? Sau vom fi vizitati? E posibil ca SUA si NASA sa ascunda faptul ca am avut contact cu extraterestrii?

Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Buna Len!
Desigur ca exista, oare in universul nostru care are miliarde daca nu cvintilioane de galaxii, in care macar in una dintre ele sa se fi intamplat evolutia ca si in galaxia noastra atunci putem spune cu siguranta ca exista viata si pe alte planete. Extraterestrii posibil sa fizitat tera deoarece exista multe indicii care ne aduc la acest gand, de exemplu liniile de la Nazca sau piramidele, nimeni nu stie cu siguranta cum au aparut. Posibil ca SUA sa ascunda acest fapt indeobste in zona 51 nimeni nu stie ce se intampla acolo se fac multe experimente bizare.
Semnat PutinVodka 228.

10 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Cauta pe net. Extraterestrii sunt de fapt tot o inselaciune ale aceleiasi 'puteri' vechi de cand lumea si care nu e tocmai dumnezeiasca. Nu stiu de ce, oamenii au tendinta de a afirma ca ambele puteri au nivelul lor de inteligenta - e o mare greseala! Puterea de la care provin aceste ozn.uri are o inteligenta superioara ( noua, desigur).

| relian a răspuns:

Asa si de ce ai pus intrebarea asta la religie? ce legatura are intrebarea cu religia? intreb nu cas fi religios, dar am observat ca aici e categoria religie.

| PedoBarbie a răspuns:

Există. Da, am fost vizitați. Și vom fi vizitați. Orice e posibil.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Men in black chiar exista, vin sa te conviga ca ce ai vazut de fapt nu exista si ca ai face bine sa-ti tii gura.Si au metodele lor.
Cand s-a dus vestea despre vizitele lor a aparut instant si filmul ca sa scada credibilitatea celor vizitati de ei.
"Da, da, stim cum sa nu, am vazut la tv"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De n-ar fi fost extraterestrii cum cadea BAsescu de la putere?

| dragodana a răspuns:

Salut! Bineinteles ca exista extraterestrii.Am fi prea limitati sa credem ca nu exista viata pe alte planete in tot universul, unele mai evoluate decat noi, altele mai involuate.
Cred ca ne-au si vizitat si mai cred ca ni se ascunde acest lucru pentru ca majoritatea filmelor au portretizat extraterestrii ca invadatori si lumea a bagat la cap ca sunt rai si cred ca daca s-ar da publicitatii acest lucru s-ar crea isterie generala.Asa ca mai bine ni se ascunde acest lucru si totul este lapte si miere pe Terra.

| aabaaab3278 a răspuns:

Sa-ti spun ceva, nu cred ca suntem singuri nici macar in galaxia asta, ia gandeste-te in tot Universul? Cine stie cu cate milioane sau miliarde de ani au aparut inaintea noastra si ce tehnologii avansate au, la care nici nu ne putem gandi?
Este posibil sa fi fost vizitati de extraterestri. Cat despre SUA, nu are cum sa ascunda acest lucru, poate FBI, CIA, NSA si NASA... poate ca ascund lucrul asta, ar fi in interesul lor.

| Sean a răspuns:

Extraresti exista, prea multe planete, de vizitat cam imposbil citeste paradoxul lui fermi si te vei lumina.

| bibi518 a răspuns:

Este posibil sa ne fi vizitat, nu avem de unde stii.Multe lucruri legate de Univers nu le cunoastem inca, si OZN-urile se numara printre acestea.
Legat de SUA si NASA. DA, cred ca ascund multe date legate de OZN-uri, si asta e pacat, deoarece ne impiedica sa intelegem mai bine lumea in care traim, dar asta este, suntem condusi atat de oameni capabili cat si de incopetenti. happy

| CinevaNou a răspuns (pentru bibi518):

Au fost declasificate multe rapoarte legate de ozn-uri.