| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de autovindecare,, vindecare holistica, medicină alternativă și naturista/homeopata? Adica alte forme de medicina care se numesc medicina alternativa, terapie complementara.
Ajuta? Ați încercat așa ceva?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde in ce masura vrei sa supravietuiesti bolii. Daca nu esti foarte atasat de toata chestie cu supravietuitul, recomand toate terapiile de mai sus.

| doctorandus a răspuns:

Astea sunt escrocherii medicale. Te usureaza la portofel si nu vindeca nimic, ci pot face chiar mai rau.

| Wr3nch a răspuns:

Naturista/Homenopata poate ajuta in *unele cazuri* in rest e discutabil. Fiecare corp reactionaeaza in felul lui si ce merge pentru unul are sanse sa nu mearga pentru noua.

| alina2k18 a răspuns:

Prostii prezentate frumos care nu dau nici un rezultat ci doar sperantawinking bune pentru fraieri, se fac miliarde de dolari anual pe plan mondialwinking baietii destepti fac bani si fraierii asteapta minuneawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii