| dilaihnfui a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste baze militare secrete?

http://www.romaniatv.net/......95288.html

Credeti ca in aproprierea unora dintre ele oamenii chiar au vazut fantome si fenomene supranaturale sau sunt doar exagerari care sa infloreasca misterul de care sunt invaluite acele locati?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu nu inteleg cum pot exista oameni atat de idioti incat sa se intrebe de ce unele baze militare(mai ales cand sunt de testare) sunt secrete si nu pricep nici cum se pot intreba de ce li se ascund unele lucruri legate de armata.Bai,cat de tampit sa fie un astfel de om?
Ceva paranormal au vazut, ca daca stai pe langa o baza d-asta secreta este de asteptat sa vezi chestii noi de care habar n-ai ca exista.

| dilaihnfui explică (pentru Wehrmacht):

Sa fim seriosi FANTOME? laughing) Sa vezi fantome pe langa o baza militara?

| doctorandus a răspuns:

Barbi, brasoave.