| ionutz15 a întrebat:

Ce ziceti voi despre serialul acela de pe Discovery "A Hauntig" de la 22:00? Este adevarat sau fictiune?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Evident ca realizarea este doar o reconstituire cu efecte... Dar eu cred ca unele povesti de acolo sunt foarte adevarate.

| Nicoleta a răspuns:

Eu personal nu cred in chestii de astea, insa sunt destul de infricosatoare.

| Cretaker a răspuns:

Fictiune, lol.
De fapt, in ziua de azi nici nu stii daca sa mai crezi sau nu, cu toata tehnologia de care dispun si software-ul de trucat, asa ca...meh,ma uit for the lulz

| Диана a răspuns:

Sunt doar niste reconstituiri ale unor evenimente stranii. Si nu, eu nu cred ca sunt adevarate.