| AcidCuSange a întrebat:

Cine a fost Einstein?big grinlaughing

12 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Un celebru savant, care a descoperit existenta intre campul electromagnetic si cel gravitational a unei relatii deosebite, care l-a speriat prin efectele pe care le putea produce.
PS - chiar, de ce razi, cand spui de A. Einstein? - ti se pare amuzant? - mie nu, ci imi produce o mare curiozitate, de-a-i citi, si afla, opera!

| Vizitiul a răspuns:

Un personaj mai istet ca tine, si ca mine. Sa stii ca nu -i placeau pokemonii.

| NoChanceForUs a răspuns:

Am intrebat asta un robot de pe www.cleverbot.com Mi-a raspuns ca daca nu stiu cine a fost Einstein inseamna ca sunt atat de prost incat mi-e greu sa-mi duc la capat si functiile fiziologice primare.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Un troll sigur n-a fost.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Un nene destept care a zis ca "E egal mc (nu Hammer...) patrat".

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ce penibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Stra-bunicu-meu.

| anonnimaeu a răspuns:

Cel mai mare geniu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum te vad eu, sigur nu a fost tac'tu!

| Kiiiissss a răspuns:

A fost un fizician evreu german, apatrid din 1896, elveţian din 1899, emigrat în 1933 în SUA, naturalizat american în 1940, profesor universitar la Berlin şi Princeton. Autorul teoriei relativităţii. Funda plz?

| alin4096 a răspuns:

Un om de stiinta!