| AvalohAlyn a întrebat:

Consideri că viața este un miracol sau un blestem?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Mai degrabă miracol. N-ai văzut că niciunul din noi nu ne-am născut că aşa am vrut. Nu ni s-a cerut consimţământul. Şi totuşi ni se cere să respectăm nişte reguli la întocmirea cărora noi nu am fost consultaţi. Le-am găsit gata făcute. Dacă le încălcăm, suntem pedepsiţi de alţii, care nici ei nu s-au născut că aşa au vrut.

2 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Un amestec de miracol si blestem.Intotdeauna o sa primesti una rece, una calda.

| Digikey a răspuns:

Este ca la oral.Depinde din care parte privesti.