| Angeleyes a întrebat:

Credeti ca in 2012 vom trece intr-o alta dimensiune, va veni sfarsitul lumii? Vor fi furtuni solare sau alta catastrofa cum au spus la OTV intr-o emisiune?

27 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Băăăăăiiiiii nici aici nu scap de OTV. Inainte erau utecisti si acum OTV-isti Da multi sunteti fratilor.Multi da... Da mă dupa 2012 te transformi tot, in *****.

| danut a răspuns:

Daca te mai uiti la televiziunea de priveghi OTV sigur te apuca sfarsitul pana in 2012.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Deja m-am plictisit de cate ori vad intrebari legate de 2012... si nici nu intru des...

| Dmonik a răspuns:

Sa stii ca eu cred, cred fiindca mereu mi-a placut sa fiu o persoana credincioasa. Si, mai mult, ca sa am acces la o alta dimensiune, o caut continuu sapand...lumea stie, eu fac un buncar. Acum, sper sa ajung, sapand, intr-o alta dimensiune. Deja aerul e mult mai rarefiat. Sa fie asta un semn ca se apropie? Iau o pauza sa-l sun pe Dan. Dan, draga, Diaconescu!

| thealchemist a răspuns:

Tu crezi ce vezi pe OTV?

| Thunder a răspuns:

Aia de la OTV fac asemenea emisiuni pentru rating, dar nu ei spun lucrurile astea, nu s-au trezit ei asa dintr-o data sa faca emisiune apocaliptice. Internetul e plin de astfel de documentare, numai ca sunt 40. 345 de scenarii diferite ale apocalipsei. Mayasii spun ca sfarsitul vine in 2012, musulmanii spun ca vine in anul 2076, evreii in 2240, un sfarsit "esuat" a mai fost si prin anul 2000. Credeti ca sfarsitul se anunta cu vreo cativa ani intainte sa vina? Asta e propaganda ca sa se mai distraga atentia de la ce se intampla cu adevarat in lumea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| GyeBaek a răspuns:

Furtuna solara a fost ieri dar pamantul i prea departe de soare ca sa fie afectat, si astia de la otv zic asa ca sasi creasca audienta.

| Nicoleta a răspuns:

Tu chiar crezi tot ce spune la OTV?laughing
Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii. Poate fi maine, poate fi peste 10 ani.Nu cred ca e in starare cineva sa garanteze ca in 2012 e sfarsitul lumii.
Nu mai crede in toate prostiile.

| Luori a răspuns:

rolling on the floor Daca a spus la OTV e clar...

Sfarsitul lumii poate fi peste cateva secunde. Ma poti contrazice? Nu! Asa ca, de ce-ti mai bati capul cu astfel de TAMPENII?!?

Da` sincer, mai bine te-ai uita la desene animate ca este mai mult adevar in ele; cine stie, poate mai ai si ceva de invatat din ele.

| 80Cris a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumii. Povesti de groaza...pentru copii micuti, micuti...

| cristianorudi7 a răspuns:

Normal ca nu. stoopid bastards

| darkstar a răspuns:

Furtunile solare se produc o data la 7 ani (asa am auzit)
si cica in 2012 vor fi mai puternice, si s-ar putea sa ne afecteze

| Anna_3775 a răspuns:

Si tu crezi toate astea? Sfarsitul lumii trebuia sa fie si in 2000... Si uite ca inca traim. Nu ti-a spus nimeni ca sfarsitul lumii nu il stie nimeni, decat Dumnezeu? Si o sa-mi dai stupid, dar asta este adevarul...

| Meeeeee a răspuns:

Otv... nu te-ai prins ca ei vor doar bani ce conteaza daca e adevar sau minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac o arca spatiala pentru a pleca pe alte planete, daca vrei mai am un loc de tras la rame si unu de dat din aripi, sa-ti alegi. ok?batting eyelashes
Am avut un vis in care un inger mi-a spus sa construiesc o arca spatiala, facuta din aluminiul folosit la dozele de bere, asa ca as avea nevoie de ajutor, hai sa bem pentru. 2012 ca sa facem rost de materie prima.Calugarii, maicutele si pocaitii sa se abtina no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectul de sfarsitul lumii are mereu ratingul super mare la tv ca se uita lumea. Stati linistiti, nu se va intampla nimic.Si daca e sa se intample oricum nu avem cum sa ne opunem.Asa ca orice ar fi am muri oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2012, pe la amiaza va fi ca o lumina care va stinge toate calculatoarele si telefoanele si tlevizoarele si tot, si vom iesi afara sa vedem ce-a ramas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penali astia de la OTV jur cand vreau sa ma amuz acolo ma uit. Stii ca in decursul aniilor au existat multe presupueri de sf lumii si de fiecare data au fot infirmate. Sfarsitul lumii poate nici nu exista ns daca te-ai gandit la asta poate e doar un concept aiurea nimeni nu si-l explica. Sau daca chiar exista Nu vad nici un motiv sa vina acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai uita la o tv

| imaqtpie a răspuns:

Furtunile solare s-ar putea sa fie dar nu si sfarsitul lumii.

| Izabelaisa a răspuns:

EU nu cred asa ceva poate se va schimba ceva in 2012 dar nu cred ca vom muri sau vor fi furtuni si alte genuri din astea nu cred ...deci stai linistita ca nu o sa murim laughing

| Hiroshima a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu crezi in toate minciunile de la televizor. Poti pur si simplu sa citesti in Biblie (daca este crestina si chiar crezi in Dumnezeu) si acolo scrie ca Dumnezeu hotaraste cand va veni Sfarsitul Lumii, nu mayasii!winking

| daniel12345 a răspuns:

Nu te mai uita la otv...serios acum, nu te mai uita...

| AdyPunk a răspuns:

OTV laughing)))))))))))))))))))))))) lol doamne cum puteti sa credeti in idioti aia mama sunt dementi retardati tampiti maaama deci sunteti saraci cu creieru daca va uitati la asa ceva laughing)))))))))))))))))))

| sashareina a răspuns:

Nimeni nu stie cand o sa vina sfarsitul lumii.numai Dumnezeu o sa stie. poate ca in 2012 o sa se intample unele schimbari dar in nici un caz nu o sa se distruga planeta sau mai stiu eu cestraight face o sa murim pe rand nu toti odatahappy

| flamey a răspuns:

Mda.la otv sau spus ca in 2000 va fi sfarsitu lumii.si n-a fost...