| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti ca in viitor, odata cu modernizarea tuturor tehnologiilor, se va putea calatori intergalactic, sau in spatiu, de la o planeta la alta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asta s-ar intampla, ar disparea multe dintre misterele stiintei, si categoric va progresa. Insa nu vreau sa asist la distrugerea lumii de catre omwinking.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Câtă vreme lumea este ţinută în loc de religie, nu se va putea.
Când se va renunţa la cancerul progresului, religia, atunci da, se va putea.

| danut a răspuns:

Nu, sub forma actuala a corpului. S-a constatat ca doar cateva luni traite pe statia cosmica de langa pamant modifica IREMEDIABIL structura corpului uman ducand la o distrugere accentuata si iremediabila. A mai auzit cineva, ceva, despre acei astronauti? Daca mai traiesc, stau in medi sterile si conectati la tot felul de aparate.

| siwel a răspuns:

Tinand cont ca am evoluat si la rautate nu prea cred. Poate se scapa unul pe buton si ne teleportam cu totzii in lumea ailalta. happy

| anad a răspuns:

Candva, da. Va fi foarte diferita viata fata de acum. Ar fi prea robotizata si automatizata si nu cred ca mi-ar placea.

| BeT a răspuns:

Noi sigur nu vom calatori.

| Ea12345 a răspuns:

Orice e posibil, oricum noi nu vom apuca sa mai vedem...

| Anecherry a răspuns:

Da, in viitor odata cu modernizarea tuturor tehnologiilor si a stiintei se vor putea face lucruri la care noi nici nu visam incawinking.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa vrea bunul Dumnezeu, va fi si asa ceva.deocamdata de abia ne-am desprins de pamant. e un inceput.cine ii da fiului sau cand are 2 ani un logan pe mana? sau orice alta masina tare? incet si sigur, toate la timpul lor.