| DrugFree a întrebat:

Daca ati putea calatori pe o planeta, care ar fi? Ce ati face prima data?

Răspuns Câştigător
| dulcikaa a răspuns:

As merge pe Marte si as verifica daca exista extraterestrii.

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Aleg o zona cu verdeata si neaparat o sa-mi iau si o capra poate acolo voi fi vecin cu vreun roman si sa aiba si el de treaba, sa se roage toata ziua sa-mi moara capra, d'ale noastre. Made in Romania.

| mihaibrasov a răspuns:

Pe una pe care sa mai existe forme de viata, ca sa vad daca si ei o duc la fel de prost ca noi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe toate nu se poate?
Aș ieși din navetă!
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

As merge pe o planeta populata de alte civilizatii, in mod sigur. Ce as face prima data? As vrea sa aflu cat mai multe despre ei si sa le explorez habitatul si modul de viata.

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

As merge pe Jupiter si de pe Jupiter pe satelitul lui, Europa pentru a verifica ipoteza cum ca sub gheata groasa de 3km se afla fiinte vii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima si prima data as face o lubuta mica pe marte...sa vedem si gravitatia, nu?