| McCrush a întrebat:

Credeti ca lumea se va sfarsi in 12.12.2012?

13 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Categoric...NUUU!
A spus cândva un om "deștept" asta, iar acum toată lumea se ia după el. Mie mi se pare o mare prostie. tongue
Adică... știi cum se zice: Nici îngerii din cer nu știu când va fi sfârșitul lumii. Dumnezeu este singurul care știe.Vei vedea că sfârșitul lumii va veni când te aștepți mai puțin.
Nu te mai stresa cu asta! N-are rost.
O zi bună!hee hee

| GeosBIOS a răspuns:

Credeam ca trebuia sa se sfarseasca pe 11.11. 2011

| Cosminovici18 a răspuns:

Nu! Iti trebuie si explicatia de ce? Lasa-mi un reply si-ti raspund

| andrei a răspuns:

E ziua mea atunci! Nu permit!

Răspuns utilizator avertizat
| Robertyz a răspuns:

In niciun caz happy Sfarsitul lumii poate sa vina chiar si peste un minut.Nu ai de unde sa stii.Se zicea ca in 2000 o sa murim, nu am murit.Nu stiu ce american a zis ca o sa murim...iar nu am murit.Toate sunt niste baliverne care fac publicitate ( si sunt multi oamenii care strang tone de bani cu ajutorul acestui tip de publicitate )!

| KeshaTikTok a răspuns:

Nu, ce tampenie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea se sfarseste pentru fiecare, in momentul cand nu are pentru ce sa mai traiasca...

| ?ndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca este cum spui tu inseamna ca toti suntem nemuritori.

| DozaDeVise a răspuns:

Nu...lumea se va sfarshi pe 13.13. 2013 straight face laughing

| Sufletzeliubit a răspuns:

Nu nu cred. Decat Dumnezeu stie cand va fi

| IngridTomlinson a răspuns:

Nu exista sfarsitul lumi! nimeni dintre oamneni nu stie cand va fi asta! poate veni oricand! in orice caz kep calm! nu se intampla nimic in 12.12. 2012! funfitaaaaaa?

| CupCake97 a răspuns:

Nup. doar "maiasii" cred asta. o sa treca si 12.12. 2012 si o sa vezi ca esti inca in viatalaughing