| D0zzz a întrebat:

Voi de ce nu credeti ca se va sfarsi lumea in 2012? Argumentati. Cel mai bun raspuns, funda.

3 răspunsuri:
| Dia007 a răspuns:

Eu cred ca lumea nu crede ca se va sfarsi totul in 2012 pentru ca au speranta ca nu se rezuma totul doar ce a fost pana acum. Din speranta ca va mai fi un an in care sa faca lucrurile pe care vor sa le faca in viitor. Exista speranta de aia si neincrederedea la tot felul de presupozitii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sunt estimate catastrofele naturale care sa duca la sfarsitul lumii. iar de cele artificiale, create de noi, nici nu vreau sa zic. Slava Domnului, nici macar de asta nu suntem in stare!

| nobody05 a răspuns:

Nu se sfarseste! Se razbuna pentru felul in care ne-am batut joc de ea! Omul credea ca poate fi mai presus decat natura.Ce naiv! Cred ca ar fi mult mai usor pentru noi daca s-ar sfarsi.hee hee