| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie persoana de care depinde viata si fericirea noastra?

7 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Fericirea noastra depinde de apropierea care o avem de Dumnezeu. Depinde apoi de de curajul care -l avem in viata de a face lucruri bune si grozave. In uuuultimul rand sa depinda alti oameni. Sa fim vrednici de iubire si respect. E f important sa ne simtim bine fata de noi insine. Cum se poarta altii fata de noi, e treaba lor.

| kathessa a răspuns:

Serioasa. Inteligenta. Tandra. Intelegatoare. Romantica.

| aylyn a răspuns:

Frumos raspuns dmonik ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-ar placea sa-mi depinda viata de o persoana. Fericirea mea depinde de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acea persoana sint eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata si fericirea mea au depins de o persoana extraordinara, unica, superba!
Este toleranta, inteleapta, educata si capabila de sentimente frumoase si gratuite, o persoana care niciodata n-a cerut in schimbul iubirii ei nimic!
Am depins de ea total, pana la un moment dat, acum, o iubesc pentru ca exista!
E mama mea! Va sarut!

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pe placul nostru!