| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie persoana de care depinde viata si fericirea noastra? Exista ea oare?

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Care iti schimba viata si iti reda zambetul, siguranta cred ca exista dar ca sa depinda viata de o persoana parca e prea mult spus!

| Ianna33 a răspuns:

Viata si fericirea noastra nu depind de o persoana anume...depind de noi.

| Instinkt a răspuns:

Da exista e pers pentru care traiesti si pentru care tiai da si viata numai sa o protejezi sa o tii in brate sa-i vezi zambetul sa -l privesti cum creste asta e pers adica copilul tau parintii stiu ce spun

| Alissa193 a răspuns:

Exista si apare atunci cind nici nu te astepti.Cind o intilnesti, sufletul tau stie automat ca el/ea e persoana pe care o cautai si alaturi de care vei simti adevarata fericire!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O persoana de aceasta exista si poate isi pune aceeasi intrebare.multe exista... dar trebuie sa stim cum sa ne purtam cu ea.sa lasam orgoliul mai departe, sa incercam sa lasam de la noi daca vrem ca aceste lucruri sa se intample.,,,