| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea mai detaliat sa studiez creierul uman? Vreau asta ca să înțeleg cum funcționează creierul și de ce sufăr și ce pot sa fac in acest sens mai bine pe lângă luarea psihotropelor

1 răspuns:
| Mirela78 a răspuns:

Studiați anatomia și funcțiile creierului, explorați neuroștiințele și cursurile online, cititi lucrări de cercetare științifică, vizionați documentare despre creier, consultați un specialist pentru sănătatea mintală, evitați automedicația, îngrijiți-vă sănătatea generală.