| CiicxuBăă a întrebat:

Cum ati putea descrie iubirea? happy

Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struckIubirea e un sarut dulce, o privire calda, o imbratisare tandra, un zambet sincer si mii de fluturi in stomac. Iubirea inseamna respect, sinceritate, intelegere, afectiune.
Iubirea nu te lasa sa dormi noptile din cauza emotiei, sau iti da acel gen de vise care te fac sa te trezesti dimineata cu zambetul pe buze. Iubirea e soare, dar si nori, caldura, dar si ploaie, iubirea e scopul oricui.

Sper ca te'am ajutat kiss Fundita?batting eyelashes kiss

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uita-te la avatarul tau si iti dai seama...

| DorelSudoru a răspuns:

"No love-no cry"

| MajorAsshole a răspuns:

Nu se poate descrie ci doar trai.

| Zangetsu a răspuns:

Eu cred ca iubirea e atunci cand vrei sa faci sex numai cu o singura persoana de sex opus.

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struckIubirea e un sarut dulce, o privire calda, o imbratisare tandra, un zambet sincer si mii de fluturi in stomac. Iubirea inseamna respect, sinceritate, intelegere, afectiune.
Iubirea nu te lasa sa dormi noptile din cauza emotiei, sau iti da acel gen de vise care te fac sa te trezesti dimineata cu zambetul pe buze. Iubirea e soare, dar si nori, caldura, dar si ploaie, iubirea e scopul oricui.

Sper ca te'am ajutat kiss Fundita?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| greeneyesforever25 a răspuns:

Este ceva foarte frumos ce nu poate fi controlat cu mintea, uneori nu poate fi nici descrisa.

| CiicxuBăă explică:

@arte74 tu de unde stii cati ani am eu? informeaza.te si dupa aia sa vorbesti happy acum shut up!

| arte74 a răspuns:

Iubirea? ce naiba e aceea?
nu sau priceput minti luminate sa defineasca asta si tu vrei sa sa stii la varsta asta?

| FolosimMaiMultiContulAsta a răspuns:

Iubirea este substantivul care determina verbul "a iubi" happy funda?