| Anonimuserr a întrebat:

Cum pot sa aflu la ce ora rasare soarele si la ce ora apune? Dar nu pentru ziua de azi sau maine, sa vad zilele din trecut si din viitor la ce ora a rasarit si a apus?

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Http://vremea.ido.ro/
Alegi judetul tau, iar apoi undeva sus iti va aparea: "Astăzi e sambata, 27 Iulie 2013.
Soarele răsare la 5:42 am și apune la 8:53 pm."!

| pirij a răspuns:

Poti folosi Google earth, acolo poti sa vezi cand rasare soare si cand apune cam din anul 2000 pana in 2030.

| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Poti sa scrii pe google,, cand rasare/apune soarele, si o sa primesti ora exacta, sau daca vrei pentru alte ziel, aleatorii, uite aici un link http://www.realitatea.net/......4405.html. sper ca te am ajutat :)