Stefan
| Stefan a întrebat:

Cînd va bucurati mai mult, dimineata cand rasare soarele si apare o noua zi sau cand ziua se sfarseste si soarele apune?

Răspuns Câştigător
| fzcsm a răspuns:

Dimineata cand rasare soarele este cel mai frumos moment al zilei deoarece stii ca ai o zi plina de trait la maxim inainte.

9 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Dimineta, cand vezi ca traiesti si viata este atat de frumoasa... Numai cand nu sti ca poti avea zilele numarate, acest fapt te face sa nu iei in seama ca e inca o noua zi, in care te poti bucura de aer, de soare, de frumusetea zborului atator pasarele si insecte mici, nevinovate, - de cerul senin si de infinitul lui, - de dragostea ce inca exista, - de prietenii care te suna cu drag, - de zgomotul in urma caruia, tremura tot blocul si lucrarile crezi, ca vor dura o vesnicie, - de strigatul tigancii care cumpara fiare vechi, - de zgomotul masinii de gunoi care nu are loc sa intoarca ...de..., de..., Cu drag, Lucien.

| alexdop21 a răspuns:

Pai depinde de zi! Daca stiu ca am de facut ceva care e productiv in cursul zile e cea mai frumoasa zii din lume, daca trebuie sa ies undeva de abia astept sa apuna soarele! Dar in general sunt un om al diminetilor, in fiecare dimineata la max 9 sunt treaz si cand o lalai mai mult noaptea, bine asta daca nu ma culc la 7 dimineata imbracat dat fiind faptul ca nu am mai reusit sa imi coordonez mainile sa imi dea jos hainele

| alexdop21 a răspuns:

@Aminadab serios?
Asa ca ying si yang?

| DoomNEzeu a răspuns:

Depinde de ce trebuie sa fac sau ce am facut in ziua aceea, adica sa zicem ca am muncit f mult si atunci ma bucur ca a venit seara ca sa ma odihnesc sau de dimineata ma bucur atunci cand ma duc la scoala laughing

| frida0purple a răspuns:

Eu dimineata love struck

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Dimineata love struck noaptea nici nu dorm iar dim k rasare soarele adorm de fericire. love struck laughing si ast sa ma trezesc; x

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Tu? big grin cand te bucuri? smug love struck dim sau seara?

| D-Anna a răspuns:

Ma bucur de dimineata de parcursul zilei si de seara noapte apus de fiecare minut si secunda nu e discutabila chestia nu ma pot bucura dintr-o zi uneori atat de lunga si alteori atat de scurta doar de o parte din ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La amandoua fenomenele fiindca sunt la fel de frumoase si de utile.