| A98 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre inger si vampir ce ati alege sa fiti?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Un inger. Categoric!

Vezi tu... aceasta moda cu vampirii a dat peste cap o generatie intreaga a cartilor SF. Acum, vampirii stau sa fie detronati de ingeri.

Parerea mea este ca toata aceasta poveste cu SF-urile induc o parere gresita despre ingeri.
Tot sincer iti spun ca si mie imi plac la nebunie astfel de scrieri, dar le iau ca atare - carti SF de aventura sau roumance love struck

As alege sa fiu inger, deoarece sunt creaturi divine. Desigur, este o intreaga poveste si cu cele 2 categorii total opuse de ingeri. Ingerii protectori, si cei diabolici ( cei ce au dat nastere nephilimilorwinking. Pana la urma urmei se spune ca pana si Necuratul a fost odata cel mai de seama inger, Lucifer, Steaua diminetii.

Este o poveste lungahee hee
Cert este ca as alege sa fiu un inger protector big grin

97 răspunsuri:
| Alinutsa_4282 a răspuns:

Cu siguranta vampir:X:X. Ador vampirii inca de cand eram micuta stiu aproape toate filmele cu vampiri, am chiar din nastere pe gat 2 semne(ce seamana cu urma pe care ti-o lasa muscatura unui vampir)

| roxi_9078 a răspuns:

Foarte usor anger.

| roxi_9078 a răspuns:

Anger.

| oana_3195 a răspuns:

As alege vampir :X:X

| Crina_3531 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg dintre inger si vampir, eu una, cu siguranta as alege sa fiu desigur vampirul! Este mai multa actiune si rautate, crima, forta, placere,... Spre deosebire de un inger... Eu as considera asta fiind naspa: pace, liniste, bunatate, blandete!

| MariaMiruna a răspuns:

Inger

| ada_7943 a răspuns:

Un inger-vampirlaughinglaughing

| Princess_7167 a răspuns:

Ingerlove struck logik happy