| A98 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre inger si vampir ce ati alege sa fiti?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Un inger. Categoric!

Vezi tu... aceasta moda cu vampirii a dat peste cap o generatie intreaga a cartilor SF. Acum, vampirii stau sa fie detronati de ingeri.

Parerea mea este ca toata aceasta poveste cu SF-urile induc o parere gresita despre ingeri.
Tot sincer iti spun ca si mie imi plac la nebunie astfel de scrieri, dar le iau ca atare - carti SF de aventura sau roumance love struck

As alege sa fiu inger, deoarece sunt creaturi divine. Desigur, este o intreaga poveste si cu cele 2 categorii total opuse de ingeri. Ingerii protectori, si cei diabolici ( cei ce au dat nastere nephilimilorwinking. Pana la urma urmei se spune ca pana si Necuratul a fost odata cel mai de seama inger, Lucifer, Steaua diminetii.

Este o poveste lungahee hee
Cert este ca as alege sa fiu un inger protector big grin

97 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu inger nu ma simt demn de a fi ceva asa de divin
Sa fiu vampir eu unul nu vreau sa ard in iad si sunt sigur ca nici tu
Dar desi nu ma simt demn de asa ceva oricum sincer as vrea sa am aripi cu care asa vrea sa zbor in inaltul cerului printre nori si ca sa vad mai bine lumea
As vrea asta macar pentru o zi.
Take care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeul vampirilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angel...

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Vampir.

| AlinnutSsa a răspuns:

Vampir [ ca adol seria TWILIGHT; xx]

| DdoarEuuu a răspuns:

Vampir

| StaceyG a răspuns:

As alege inger sa pot veghea peraoanele dragi mie

| Kafeeaua a răspuns:

Pai inger nu devii asa usor...asa ca daca ar fi dp mne...inger

| Christinna a răspuns:

Vampir devil

| OaNaツ a răspuns:

Eu as fi inger

| anddclaus a răspuns:

Ingelas...o:-)

| MankoBreaker a răspuns:

Vampir... logichee hee

| alexandra_9303 a răspuns:

Vampir.happy

| loverock a răspuns:

Vampir...sa zicem ca e mai palpitantwinking

| imscared a răspuns:

As vrea Vampir big grin Mereu m-a corupt in viata sa pacatuiesc smug

| SelenaGomez1999 a răspuns:

Vampir.

| ILJIMAE a răspuns:

Un VAMPIR,,, este mai tare decat ingeru...

| AleMaria18 a răspuns:

Un inger. E logic nu?

| Denehurqueen a răspuns:

Inger bineinteles

| Dea_5385 a răspuns:

Vampir

| Emin3m_6886 a răspuns:

Da si uh un click sau trimite mai departe: http://xat.com/IssabellaEmin3m?p=1 ms mult.

| any1508 a răspuns:

Amandoua...

| all3yram a răspuns:

Inger...u?

| crystynyca777 a răspuns:

Sirena-vampir.o sirena cu colti adica

| DoraJudokana a răspuns:

Inger

| lollipop00 a răspuns:

Cu siguranta vampir ingerii nu exista!

| sweetalexandra a răspuns:

Vampir, ca sin in filmul twilight love struck

| cryshu a răspuns:

Vampir devil

| DeeaAndrewtza a răspuns:

Intai de toate as alege sa fiu om si dupa as prefera sa fiu inger...si apoi vampir, deoarece intai vreau sa'mi traiesc viata si apoi visurile!